Bu Sezon Kısa Kesiyoruz!

01.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yazları elimizin en sık gittiği parçalardan bir tanesi şortlar. Bunaltıcı yaz sıcaklarında hayat kurtaran, tatil stillerinin başrolü, bir t-shirtle bile tarz yaratabilecek şortlara çok şey borçluyuz! Her tarza ve zevke uygun modelleri ile, jean şortlar, bermuda şortlar, mini şortlar yaz boyu gardırobumuzun baş tacı! Şort sezonunun açılmasını dört gözle beklediysen derin bir nefes alabilir, dolabının kuytu köşelerine attığın şortlarını güz yüzüne çıkarabilirsin. DeFacto’nun yaz koleksiyonunda birbirinden tarz ve şık şortlar seni bekliyor! Biraz incelemeye var mısın?


Zamansız Trend: Jean Şort

Jean şortlar uzun yıllardır popülerliğini kaybetmeyen hatta gün geçtikçe daha da popüler olan bir parça. Kadın- erkek kombinlerinin vazgeçilmezi, yaz trendlerinin değişmez ve tahtını kaptırmayan parçasıdır.

Hareketli: Desenler ve Nakışlar
Sezonun modası nakışlar ve desenler şortların üzerindeki yerlerini de aldılar. Kadınlarda nakış işleme detaı jean şortlar erkek şortlarında yerini desenlere bırakıyor . Üsündeki desen ne olursa olsun sonuç sence de mükemmel değil mi?

Bol Kesim ve Bermuda Stili

Bol kesimli rahat şortlar kadınlar için etek kadar rahat ama o kadar dikkat gektirmediği için daha kullanışlı parçalardır.Erkekler de aynı rahatlığı bermuda şortlarda buluyorlar. Basic bir t-shirt kombini ile gününe stil sahibi başlayabilirsin!

Yaz boyunca şort trendlerinden haberdar olmak istiyor, şort kombinlerine farklılık katmak istiyorsan; DeFacto’yu takipte kal!

En son yazılar