Stil Olmanın İlk Adımı Ayakkabılar

01.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Biz kadınlara tutku nedir diye sorsalar, cevabımız kesinlikle ayakkabı olacaktır. Ayakkabı stilin ilk anahtarıdır, karşımızdaki kişiyi incelerken gözlerimiz en çok ayakkabılara takılır. Aynı durum erkekler için de geçerlidir ama asla bir kadın kadar değil! Kadınların ayakkabılarla ilişkisi çok daha farklı bir boyuttadır, bazen dakikalarca vitrinden bir ayakkabıyı izler, bazen günlerce hayalini kurarız. Elde ettiğimizde yaşadığımız mutluluk ise paha biçilemezdir!  Sen de bir ayakkabı tutkunu olarak yaz sezonunda hangi ayakkabıların trend olduğunu merak ediyor musun? Senin için derledik, incelesene!


Makosen Stili

Makosen ayakkabılar konforlu, şık ama kombinlemesi biraz zor bir modeldir. Her parçayla uyum sağlamaz, o uyumu yakaladığında da seni stil sahibi görünümün zirvesine taşır.Yaz aylarında elbiselerle, eteklerle, şortlarla kombinleyebilir, stilinle farkını ortaya koyabilirsin!

Şirin Babetler
Sen de babetleri çok şirin bulmuyor musun? Giydiğinde balerinmişsin ya da bir prensesmişsin hissi veren, yaz aylarında kullanmayı en sevdiğimiz ayakkabı modeli. Jeanlerle, elbiselerle, şortlarla kolay uyum sağlaması da işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Sandalet Mevsimi

Sandaletler yaz boyu ayağımızdan çıkarmadığımız, elbiselerin ve eteklerin vazgeçilmez parçası hatta bütünleyicisi. Yaz boyu bir sandalet bir jean şortla stil sahibi olabilir, rahatlığınla herkesi kıskandırabilirsin.

Bu senenin ayakkabı trendlerini merak ediyorsan, stilini ayakkabılarınla en üst noktaya taşımak istiyorsan, DeFacto sana ilham verecek modellerle dolu! İncelesene!

En son yazılar