Pazar Kombinin Hazır Mı?

31.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Pazar gününün tadını çıkarmaya hazır mısın? Hafif bulutlu havada montunu giydikten sonra dışarı çıkmanı engelleyecek hiçbir sebep yok! Baharın bu bir kapalı bir açık hallerine sen gülümse. Arkadaşlarınla dışarı çık, gezebildiğin kadar gez, güzel bir yemek ye. Pazar günü kombinin için düşünmen de gerekmiyor. DeFacto Blog’da en rahat parçalarla trend bir görünüme giden kombinler seni bekliyor.


Kolları bağcık detaylı bluzla trend görünüm için en büyük adımı atmış oluyorsun. Artık seni kimse tutamaz! Sezonun önemli detaylarından mavi çizgilere sahip bluzunu, mavi taşlara sahip trend küpe seti ile tamamlayabilirsin. Tüm eşyalarını kolaylıkla sığdırabileceğin kahverengi sırt çantasıyla dışarı çıkmaya hazırsın.

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Basic seçimlerle rahatlığı birleştiren beyaz body erkekler için ideal bir Pazar günü seçimi olacak. Aksesuar olarak seçilen, tüm erkeklere yakıştığını düşündüğümüz hakiki deri bileklikler, cool görünümün tamamlayıcı parçaları olacak. Lacivert suni deri spor ayakkabılarla konforlu bir gün geçireceğine eminiz.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Editörlerimiz hayatının her anını keyifle geçirmen için ihtiyacın olan trend kombinleri sana hazırlıyor. Pazar günü için ne giyeceğim diye düşünmeden önce DeFacto Blog’a muhakkak göz at!

En son yazılar