Trend Alarmı: Omuz Dekoltesi

02.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz kış demeden her kadının tercih ettiği omuz dekolteli kıyafetler, 2017 yaz sezonunda yeniden hayat buldu.Bluzlardan, kazaklara, t-shirtlerden elbiselere kadar birçok üründe karşımıza çıkan omuz dekolteleri kıyafete ayrı bir hava ve seksapel katıyor. Önceki sezonlarda straplez kıyafetlerle öne çıkarılmış olsa da, şimdilerde daha minimal omuz dekoltesi olan parçalar ilgi görüyor. Özellikle düşük kollu bluzların denim şortlarla yakaladığı bohem tarz bu yaza damgasını vurmaya devam ediyor. Günlük parçalardan plaj kıyafetlerine uzanan bu trendi mercek altına aldık ve DeFacto koleksiyonlarından en güzel modelleri derledik. İncelesene!

Omuzlara Özgürlük
Kayık yaka modeller en çok tercih edilen omuz dekoltelerinden birisi. DeFacto koleksiyonundan seçtiğimizetnik işlemeli bluz ve bol kesim bilekte pantolon ile en stil sahibi kombin senin olacak.Omuzları daha geniş ve güzel gösteren bu dekolte ile stiline sihirli bir dokunuş yapmak istermisin?

Yer Çekimine Yenik Kollar
2017 yaz sezonu trendlerinin başında şüphesiz omuz dekolteli parçalar yer alıyor. Kayık yaka, pencere detayı gibi farklı modellere sahip parçalar, seni tercih yapmakta zorlayabilir. Askılı, kolları aşağı sarkan omuz detaylı elbise ile pembe bağcıklı sandalet kombini karar vermende sana yardımcı olabilir!

Stil Sahibi Pencere Detayları
Sadece omuzları açıkta bırakan pencere detaylı modellerle stilini daha hareketli hale getirebilirsin. Minimal omuz dekolteleri, basic çizgili bir gömleğe bile seksapel katmış! İşin içine jean şortta girince,ortaya hem bohem hem feminen bir kombin çıkmış. İlham alınası değil mi?

Birbirinden şık ve stil sahibi omuz dekolte detaylı elbise, bluz, gömlek modellerine DeFacto’dan ulaşabilirsin. Her zaman stil sahibi ve cool görünmek bu kadar kolay. Keşfetsene!

En son yazılar