Ekim Ayı Alışveriş Listesi

03.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz sezonun sona ermesi,yeni sezonun gelmesiyle birlikte ilk yapılacak işlem gardırobu yenilemek ya da yeni sezon için eksikleri gidermek olacaktır. Gardırobunu sonbahar ve kış sezonuna adapte edebilmek için,içinde bulunduğumuz Ekim ayının artık kendini hissettiren serin havasına karşı hazırlıksız yakalanmamak için, Ekim ayı alışveriş listesini oluşturduk. İhtiyacın olacağını düşündüğümüz kazak,mont,ceket,bot gibi parçaları seçtiğimiz DeFacto yeni sezon koleksiyonlarından sen de aradığını bulacaksın. Ekim ayı alışverişin için DeFacto’yu ziyaret etmen yeterli. İncelesene!


Hırka ve Kazaklar
Yeni sezonun olmazsa olmazı kuşkusuz hırka ve kazaklar. Sonbahar ve kış sezonlarında en keyifli kombinlerin baş kahramanı hırka ve kazak kombinleri ile serin havaların tadını çıkar. Sarı tonlarda kazak ve siyah beyaz çizgili hırka kombinleri buna en güzel örnek😊

Jean Pantolon ve Bot
Yeni sezonda eksikliği hissedilen,en çok ihtiyaç duyulan ve sonbahar gardıroplarının olmazsa olmazlarından olan jean pantolonu da listene mutlaka eklemelisin.Süper skinny denim pantolon,siyah tokalı botla muhteşem bir uyum yakalıyor değil mi? Sen de denesene!

Ceket-Kaban Ve Mont
Yeni sezonda birbirinden tarz ve şık modele sahip,hava şartlarına uygun seçebileceğin jean ceket,deri ceket,mont ve kaban modelleri çoktan vitrinleri süsledi. Kapşonlu parka ve suni kürk yaka detaylı ceket seçeneklerden bazıları,senin tercihin hangisi?

Ekim ayı trend ve favorilerini,en çok ihtiyaç duyacağın ve en stil sahibi kombinleri yaratacağın tüm parçaları DeFacto yeni sezon koleksiyonlarında bulabilirsin.Keşfetsene.

En son yazılar