En Sevilen Siyah Parçalar

03.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şüphesiz ki renk skalasındaki en etkileyici ton siyah!Moda dünyası için zamansız bir renk olan siyah,en şık,en tarz ve en vazgeçilmez kombinlerin baş kahramanı.Çünkü hemen hemen herkes siyah rengi kombinlerinde kullanır hatta kimileri siyahtan başka renk tercih etmez bile.Asil duruşu,gizemli havası ve seksi tarafı tercih sebeplerinden sadece birkaçı.Uzun lafın kısası siyah; modanın kalbinde yatıyor, modanın nabzını tutuyor da diyebiliriz. İnsanı kendine aşık eden bu rengin kombinlerde nasıl kullanılması gerektiğini ve en güzel siyah parçaları DeFacto koleksiyonlarından seçtik. İncelesene!

Stil Sahibi Siyah
Sofistike ve asil bir görünüm yakalamak istiyorsan,yapman gereken tek şey siyah parçalardan yardım almak!Çünkü işin içinde siyah varsa o kombinin başarısız olması imkansız. Tıpkı siyah balıkçı yaka kazak ve siyah denim pantolon kombini gibi.

Mütevazi ve İddialı Siyah
Siyah sadeliği,mütevaziliği ve iddiayı bir araya getiren ender renklerden biridir. Kombinlerde kullanımı oldukça rahat ve kurtarıcıdır. Siyah suni deri ceket ve siyah beyaz desenli triko elbise kombininin altına giyeceğin diz üstü çizmelerle cool ve stil sahibi görüneceksin.

Göz Kamaştırıcı Siyah
Özel gün ve gecelerde kusursuz ve göz kamaştırıcı bir kombin yapmak siyah renk seçimlerle çok kolay.Siyahın asil ve stil sahibi duruşu tüm gece bakışları üzerinde toplamanı sağlayacak. Özel bir gece için siyah tül elbiseve gümüş renk topuklu ayakkabılar yerinde bir seçim olacaktır.

En stil sahibi,göz alıcı ve zarif kombinleri sen yapmak,stilinle göz kamaştırmak ve tüm bunları sade tarzınla,çok uğraşmadan başarmak istiyorsan yapman gereken tek şey DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin siyah parçalar.Gelsene!

En son yazılar