Hafta Sonu Kombinin Hazır Mı?

03.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Hafta sonu yaklaşıyor.Bütün hafta çalıştın,yoruldun,şehrin karmaşası ve trafiği seni bunalttı.Ufak bir kaçamak yapmamk için hafta sonunu bekliyor, şehirden uzakta geçireceğin bir iki günün hayalini mi kuruyorsun? Belki de bisiklete binip kafanı boşaltmak, bir kafede oturup kitap okumak ya da sinemaya gidip yeni şeyler keşfetmek! Hepsi kulağa hoş geliyor öyle değil mi? Planın tamamsa planına eşlik edecek kombinin ne olacak kısmını da seni yormamak için biz hallettik.Hafta sonunu nasıl geçireceğini düşünmek senden, uygun kombini bulmak da bizden! DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla hafta sonunun tadını çıkarmaya ne dersin?


Serin Hava Klasiği:Sinema
Serin havaları yaşadığımız,soğuğu hafifte olsa hissettiğimiz şu günlerde,kapalı ortamda olmayı tercih ediyorsan en iyi seçim tabi ki sinema!Kırmızı çizgili kazak ve lacivert skinny jean kombinine eşlik edecek bordo kısa botlarınla sinemanın keyfine var!

Soğukta Olsa Açık Hava Diyenler!
Hava ne kadar serin ve soğuk olursa olsun, temiz havayı sonuna kadar içime çekeyim diyorsan; kahvaltını bir deniz kenarında yapmaya ne dersin? Siyah skinny pantolonuna eşlik edecek trend parka ile hiç üşümeyecek,soğuk havanın tadını çıkarıcaksın.

Hem Spor Hem Gezme Olsun
Arkadaşlarınla sözleşip grup olarak bisiklet turuna çıkmak ya da doğada bir yürüyüş yapmak bütün bir haftanın stresini ve yorgunluğunu atmanı sağlayacaktır.Kırmızı şişme mont ve tayt ikilisi bu planına eşlik edecek en güzel kombin olabilir.

Şehrin karmaşası,haftanın yoğun temposu ve stresten uzaklaşmak için hafta sonu tatilini en iyi şekilde geçirmelisin.Ama kombinlerinde en az hafta sonunu nasıl geçireceğin kadar önemli. DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin en rahat parçalarla konforlu bir zaman geçir.

En son yazılar