Editör Seçimi: Sweatshirt Kombinin Seni Bekliyor!

02.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeni sezonun rahat tavrını inceledin mi? Baharla birlikte en yeni trendler de vitrinleri donattı. Bir kapalı bir açık ama hep ılık hava artık bizimle. Hafif parçalara yavaş yavaş geçerken yanında hep seni aniden bastıracak yağmurlara karşı koruyacak üstler olsun. Kombinlerinde rahat parçalara yer vermelisin. Trend ve havalı görünümünü de DeFacto’nun tazeleriyle oluştur!

İşlemeler, aplikeler, nakışlar bu sezon tüm sweatshirtlerin vazgeçilmez detayı. Sezonda gördüğümüz soft renklerle kombinini yapmaya ne dersin? Çiçek işlemeli sweatshirtünü beyaz pantolonlarla kombinleyerek trend bir görünüm elde et. Yıldız detaylı beyaz sırt çantası hem kişisel eşyaların için sana yer açacak hem de kombininin tamamlayıcısı olacak. Mavi sneakerlarla da dışarı çıkmaya hazırsın!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Havalı görüntünü arttıracak en doğru tercihlerden biri siyah kombinler. Sezonun DeFacto erkek sweatshirt modellerinde dijital tavırlı, baskılı siyah sweatshirtler sein için seçtiklerimiz arasında. Siyah eşofmanlarla uyum sağlayacak sweatshirtün için tamamlayıcı parçalar ise cool siyah sneaker botlar ve siyah dijital saat.
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Sezona en uygun kombinleri yeni parçalarla DeFacto Blog’da senin için beliriyoruz. Online mağazada keşfe çıkmaya hazır mısın?

En son yazılar