Cool Stilin İçin 3 Tunik Kombini

05.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Stilin senin için önemli mi? Peki onu nasıl ifade ediyorsun? Sokak stilinin 2017 yaz modası trendleri hızla yayılırken en rahat parçalar da etrafı sardı. Renkler desenler, çizgiler, bol kesimler, badge detaylar derken bir sürü detayın içinde kaybolduğunu hissediyorsan sakinleşme zamanı. Eğer stilinde senin için sadelik ve rahatlık ön plandaysa, yeni sezon tunik modelleriyle harika kombinlere imza atabilirsin.Badge Detaylarla Cool Görünüm

Sezonun favori detaylarından biri badgeler. Ceketlerden denimlere her parçada görüdüğümüz badge detayları tuniklerde de kullanabilirsin. Siyah beyaz tuniğini siyah kapitone sırt çantasıyla kombinlemeye ne dersin?

Feminen Pembeyi Kullan

Stilini feminen yorumlamayı seviyorsan sade krem renk taytını kombinleyebileceğin harika bir tunik var! Pembe desenli tunik ile krem tayt ikilisi seni feminen ve zarif bir görünüme kavuşturacak. Şıklığını pembe cüzdanla tamamla.

Güneşten İlham Al!

Sezonun trend renklerinin arasında sarı tabii ki yerini koruyor! Güneşin sıcacık etkisini sen de etrafına yaymak istiyorsan sarı uzun tunik ile bunu başarabilirsin. Metalik omuz çantasıyla trend bir kombin yaratmaya ne dersin?

Bahar tunik trendlerinden hangileri senin hoşuna gitti? Sokak stilinde kullanacağın kombin hangisi? Online mağazadan şimdi keşfe devam edebilirsin.

En son yazılar