23 Nisan Coşkusuna Minikleriniz Hazır Mı?

04.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

23 Nisan tüm neşesiyle geliyor! Miniklere armağan, barış dolu 23 Nisan hepimizin içine umut sevgi ekiyor! Çocukların pırıl pırıl yüzlerindeki enerjiyi mutluluğu görmek paha biçilemez. Gün onların günü ve diledikleri gibi geçirmeliler. Siz de miniğinize, bu kutlu gününe özel minik bir armağan vermek istemez misiniz?


Minik Hanımefendiler ve Beyler
Klasik ama çocuksu bir şıklık için hoş seçimlere ne dersiniz? Fiyonk detaylı sıfır kol body ile siyah etek kombiniyle küçük kızınız sevimli bir hanımefendiye dönüşebilir. Yumurcak oğlunuzu da şık bir beyefendiye dönüştürmek için askı detaylı papyonlu gömlek seçebilirsiniz.


Renkler ve Desenler
Kızınız ve oğlunuz için yapacağınız tercihlerde onların sevdiği renkleri tercih etmenizde yarar var. Minikleriniz için 23 Nisan kıyafetlerinde tüllü pembe elbise ve renkli ekose gömlek de doğru birer tercihtir. Kızınız için bir çift babet oğlunuz için de spor ayakkabılar şık bir kombin yaratır.

Çocuk Aksesuarlarını Takip Edin
Zamanın çocukları kız erkek fark etmeksizin süsüne pek düşkün. 23 Nisan kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak kız çocuklarına sim detaylı omuz çantası tercih edebilirsiniz. Oğlunuz için de şık krem renk ayakkabı tercihi ideal olacaktır.

23 Nisan heyecanını birlikte yaşamak için çocuklarınızla birlikte dolu dolu mutlu bir gün geçirmeye hazır olun! DeFacto çocuk giyim ürünlerini online siteden keşfedin!

En son yazılar