Londra Sokak Stili Mercek Altında

06.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

DeFacto Blog evrensel modayı senin için takip etmeye devam ediyor! Dünyada neler var? En yeni trendler neler derken bu hafta sizin için Londra’lı cool kadınların sokak stillerini inceledik. Kendine güvenen, güçlü ve güzel kadınların dolaplarında bulundurmaları gereken parçalar için Londra sokak stilinden ilham aldık.


Sportif Stil

Bahar ayları için ideal kombini Londra sokak stilinde görmeniz mümkün. Özellikle spor görünümden hoşlanan kadınlara 1 numaralı tercihimiz olan denim ceket beyaz sneaker ikilisinin cool duruşuna hayran kalacaksınız.


Hippie Stil

Sezonun trend parçalarından fırfır detayları özgür ruhlu Londra kadınlarında görüyoruz. Ruhunun güzelliğini dışa fırfır detaylı çizgilerle yansıtan bu kadınlar rahatlıklarına da çok düşkünler. Bluzlarını geniş kesim pantolonlarla tamamlıyorlar.

Eğlenceli Stil

İçi kıpır kıpır, gününü dolu dolu geçiren Londra’lı kadınlar sokak stillerinde oldukça eğlenceli bir görünüme sahip olmayı seviyor. Bunun için ilk tercihleri trend desenli bomber ceketler. Minik parıltılara ve taşlara sahip küpe setleriyle de şıklıklarını tamamlıyorlar.

Londra’nın cool kadınları sokak stillerine çok düşkün. Trendleri takip ediyorlar ve şıklık yarışında liderliği zorluyorlar. Londra sokak stilinden ilham almaya ne dersin?

En son yazılar