En Ferah ve Şık 6 Yaz Stili

07.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yazın bunaltıcı sıcaklarında stil sahibi olmak, aynı zamanda rahat ve ferah kıyafetler seçmek hiç zor değil. İncecik elbiseler, tiril tiril üstler, sandaletler, şortlar..Birbirinden şık yaz kombinleri için alternatif oluşturabilecek parçaları senin için mercek altına aldık. Yaz aylarında, aşırı sıcağın etkisiyle üzerimize giydiğimiz incecik bir t-shirt bile bizi bunaltabilir. Bunun için seçeceğimiz parçaların ince ve hafif olmasına özen göstermeliyiz. DeFacto yaz koleksiyonunda incecik ve tiril tiril parçaları inceledik. Hadi birlikte göz atalım!

Gömlek Elbiseler
Gömlek elbiseler ferah ve şık bir yaz stili için en ideal parçalardan biridir. Tek parçada hem gömlek havasını, hem elbise rahatlığını yakalamak, stil sahibi, şık ve tam yaz mevsimine uygun olmak işimizi oldukça kolaylaştıracak.

Mini- Uzun Etekler
Etekler her zaman olduğu gibi rahatlığın simgesi, şıklığın ve konforun anahtarı, stil sahibi olmanın ilk adımıdır. Mini ya da uzun etek tercihinle yazı hem stil sahibi hem de ferah geçir. İster topuklu, ister sandalet tarzına uygun kombini yarat!

Tulum Kombinleri
Tulumlar son sezonlarda herkesin tercih ettiği şık ve tek parça, rahat kıyafetlerden bir tanesi.Sıcak yaz akşamlarında ya da katılacağınız bir davette tulum ya da bol kesim bir pantolon tercih edebilir, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirebilirsin.

Sıcak yaz günlerinde en şık ve rahat parçalarla stil sahibi görünmenin ipuçları, kombin önerileri ve birbirinden şık yaz koleksiyonları DeFacto’da. Keşfetsene!

En son yazılar