Yeni Nesil Şıklık: Cigarette Pantolon

07.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Cigarette pantolonlar son sezonların en trend parçalarından.Hatta ilk sıralarda bile diyebiliriz. Basic t-shirtlerle, gömleklerle, sneakerler ve topuklularla muhteşem uyum sağlayan, kendine özgü bir karaktere sahip gerek spor, gerek klasik kombinleyebileceğin cigarette pantolonları mercek altına aldık. DeFacto ’nun yaz koleksiyonlarından kendin için seçeceğin bir cigarette pantolonla kusursuz şıklığı yakalayabilirsin!

Spor Cigarette Şıklığı
Spor giyimi çok seviyor ve vazgeçemiyorsan; sadece spor parçaları tercih etmek gibi bir zorunluluğun yok. Farklı ve spor parçalarla kombin yapabileceğin cigarette pantolonunla nasıl spor ve şık olunabileceğini herkese göster!

Her Zaman Klasik!
Klasik giyinmeyi, güçlü ve asil görünmeyi seviyorsan cigarette şıklığından faydalanabilirsin. Klasik kesimli cigarette pantolon ve basic bir gömlekle sade ve şık bir kombin oluşturabilir, ofiste ya da davetlerde göz doldurabilirsin.

Biraz Uçarı Biraz Cool
Her zaman farklı görünmeyi ve etrafına neşe saçmayı seviyorsan, tarzına biraz eğlence katmak işleri kolaylaştıracaktır. Çizgili cool cigarette pantolonun üzerine, üstü yazılı neşeli bir t-shirt koyarak ters köşe yapabilir, kombinine imza atabilirsin!

Sezonun modası cigarette pantolonları nasıl kombinlemen gerektiğini, kombin alternatif ,öneri ve ipuçlarını merak ediyorsan bütün inceliklerini DeFacto’dan öğrenebilirsin. Gelsene!

En son yazılar