En Trend Davet Stilleri

07.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz resmi olarak sona erdi ve sonbahara giriş yaptık. Yaz sezonunun bitmesi demek düğün,davet,parti sezonlarının bittiği anlamına gelmiyor elbette. Hatta davetler son sürat devam ediyor. Peki yeni sezona girmişken, sen de parti stilini değiştirmeye başladın mı? Sonbaharın renklerine ve desenlerine hakim parçalarla yapacağın kombinlerle davetlerde boy göstermeye başlamalısın. DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin en trend parçalarla sen de yeni stilini belirle.

Yazdan sonbahara geçiş dönemi hep sancılı olur. Ne giysem, hangi rengi kullansam, mini mi giysem uzun mu?gibi soruların ardı arkası kesilmez. Bu sezon oldukça rahat geçecek. DeFacto inci detaylı elbise ve topuklu ayakkabı ve tamamlayıcı aksesuarlarla partinin yıldızı sen olacaksın!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Sezonun öne çıkan renklerinden olan kahve ve tonları sonbahara ve davetlere çok yakışıyor. Katılacağın davete adım atar atmaz tüm bakışları üzerinde toplayacağın bir kombinle boy göstermeye hazır mısın? Haki tonlarında blazer ceket kombininle bunu yapmak çok kolay olacak.
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer

En son yazılar