Okula Dönüş: Kolej Stili

07.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Eylül ayının gelmesiyle birlikte okul sezonu açılmaya hazırlanırken, sen de okul günlerine geri dönmeye ne dersin? Pilili etekler,diz üstü çoraplar,polo t-shirtler ve sweatshirtlerle kendi kolej stilini oluşturmaya başla. Derslerdeki başarının yanı sıra stil konusunda da ne kadar başarılı olduğunu herkese göstermek için DeFacto’nun Okula Dönüş koleksiyonunu keşfetmelisin. Gelsene!

Okul Stilinin Vazgeçilmezi: Polo T-Shirtler
Okul stilinde ve okul stilini yeniden yaşatmak isteyenler için en uygun parça polo t-shirt. Abartısız, genç ve spor uzun kollu polo t-shirtlerle günlük okul stiline renk katabilirsin.Lacivert ve gri gibi abartısız renkte uzun kollu polo t-shirtler okul kombinin için uygun olabilir.

Stil Sahibi Sweatshirtler
Kadın ve erkek için vazgeçilmezlerden olan, spor kombinlerin gözbebeği sweatshirtler okul ve kolej stillerinde sıklıkla kullanılır. Özellikle erkeklerin günlük ve okul stillerinde en sık kullandığı parçalardan diyebiliriz. Sen de kolej stilini sweatshirt kombinleri ile canlandır.

Hırkalar ve Gömlekler
Kolej stilinde sık kullanılan diğer parçalar ise gömlekler ve hırkalar. Gömlek üzerine giyilen hırkalarla daha cool ve genç bir görünüm yakalayabilir, stil sahibi olabilirsin. Desenli gömlek ve düğmeli hırka kombinleri ile sade ve güçlü bir duruş elde edebilirsin.
Günlük stilinde ve okul stilinde trendlerden haberdar olmak ve en güçlü kombinleri yaratmak istiyorsan, DeFacto Okula Dönüş Koleksiyonundan birkaç parça edinmelisin. Stil sahibi olmaman imkansız olacak. Gelsene!

En son yazılar