Sonbahara Hakim 4 Renk

07.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sonbahar yaklaşırken hepimiz yeni sezonda nelerin trend olduğunu ve ne tür tasarımların bizi beklediğini merak ederiz. Sezona hangi renklerin hakim olacağı da merak edilenlerin başında geliyor.Yaz sezonunda cıvıl cıvıl renklere doyduk. Canlı turuncular, limon sarıları, mavinin ve yeşilin her tonunu kullandık.Şimdi gelin yaklaşan sonbahar sezonuna hakim olacak renkleri inceleyelim. DeFacto koleksiyonlarından seçtiğimiz en göz alıcı renkte parçalarla sonbahar kombinlerini oluşturalım!

Kırmızı Alarmı
Kendine güvenen güçlü kadınlar burada mı? Öyleyse bu sezon renginiz belli. Kırmızının capcanlı ve dinamik tonu ile sonbahar renklerine inat, göz alıcı ve ilgi odağı olacaksın.Kırmızı kolları volanlı elbise kombininle iddialı kişiliğini yansıt!

Sonbaharın Simgesi Toprak Tonları
Sonbaharda ortaya çıkan kurumuş altın sarısı ve kahverengi aralığındaki renk tonlarıdır. Sonbahara en çok bu renk parçalarla yapılmış kombinler yakışır. Sütlü kahve tonlarındaki trençkot sence de tam sonbaharlık değil mi?

Canlı ve Parlak Pembeler
Yeni sezonda klasik sonbahar renkleri yerine daha zengin bir renk aralığına sahip parçalar göreceğiz. Kırmızı kadar iddialı olmasa da, canlı ve parlak pembe tonlarıda zirveye oynuyor. Uzun kollu pembe gömlek sonbahara oldukça renk katacak.
Koyu Tonlar
Sonbahardan çok kış mevsimlerine yakıştırdığımız koyu tonlar, bu sezon erken sahneye çıkıyorlar. Sonbahar sezonu boyunca sık sık kullanacağımız koyu tonlara sahip parçalarla daha cool bir sonbahar stili yakalayabilirsin.
Sonbahar sezonu boyunca kombinlerinde hangi renkleri kullanman gerektiğini ve renklerle ilgili trendlerinden haberdar olmak için, DeFacto’yu takipte kal!

En son yazılar