Durma! Harekete Başla!

07.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

En son ne zaman spor yaptınız? Ya da en son ne zaman uzun boylu bir yürüyüşe çıktınız? Hep isteyip yapmayı ertelediğiniz spora şimdi başlamanın tam sırası! Günlük yürüyüşlerinizi, spor salonu antrenmanlarınızı keyifli hale getirecek trend spor giyim parçalarını sizlere sunuyoruz. Spor deneyiminizi verimli kılmak için rahat kalıplar, hava alan hafif kumaşlar ve cool renklerle iddialıyı: spor yapmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız!
,

En Havalı Kombin Detayları

Spor giyimin vazgeçilmezi kapüşonlu sweatshirtler trend bir görünüm kazanıyor. Siyah file kapüşonlu üstünüzün içine renkli bir sporcu sütyeni giymenizi öneririz. Hatırlatalım, yılın spor giyim trendlerinde file detayları bol bol gereceksiniz. Kombininizi sporcu sütyeninizin renklerinde bir tayt ya da kısa eşofman altıyla tamamlayın.


Feminen Pembeden Vazgeçemeyenlere

Spor yaparken de feminen duruşlarından vazgeçmeyenler için zarif uçuk pembe tonlar hazır! Pastel pemben baskılı sporcu bluzlarını pembe cool duruşlu eşofman altıyla kombinleyebilirsiniz. Spor aksesuarlarınızı pastel mavi ve yeşil tonlarda almanızı öneririz, hoş bir uyum yakalayacaksınız.

Motivasyonun Altın Kuralı: Sloganlar

Spora sizi en çok teşvik eden sloganları sweatshirtlere taşıdık! Cesaretinizi, kuvvetinizi baskılı sweatshirtlerinizden alacaksınız. Tabii cool görünümünüzü de! Gri bir eşofman takımı ve kocaman siyah sloganlarla spor görünümün en havalı görünümlerinden birine sahip olmaya ne dersiniz?

Spor giyimde ihtiyacınız olan trend parçalar DeFacto’da! Spor giyimde tarzınızı konuşturmak için online mağazamızı şimdi ziyaret edin!

En son yazılar