Tatil Rotanı Söyle, Stilini Söyleyelim

09.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bunaltıcı sıcakları yaşadığımız şu günlerde şehir hayatı üstüne gelmeye başladı, karar verdin gideceksin! Tropik sahillerde ayak izlerini bırakacak, dinlendirici doğa yürüyüşlerine çıkacak, ya da başka şehirlerin kalabalığında kaybolacaksın. Belki de aylar öncesinden tatil rotanı hazırladın, gideceğin yerlerin bir listesini çıkardın. Herşeyi düşündün, peki giderken yanına neler alacağını düşündün mü? DeFacto’nun yaz koleksiyonlarında, tatil seçimin ne olursa olsun, rotana uygun en stil sahibi parçaları bulacaksın. İncelesene!


Modern ve Otantik Bir Tatil
Tatil planında Ege kıyıları yer alıyorsa, Alaçatı’ya uğramadan, daracık sokaklarını adımlayıp, şirin dükkanlarından alışveriş yapmadan olmaz! Alaçatı’nın büyülü sokaklarında sana desenli tulum ya da jean gömlek ve baskılı bermuda şort kombinin eşlik etsin!
Huzur ve Oksijen Deposu Karadeniz
Doğayla iç içe, şehrin bütün stresini ve negatifliğini üzerinden atacağın bir tatile ne dersin? O zaman istikamet Karadeniz! Bol bol oksijen depolayacağın ve huzur dolacağın Karadeniz tatilin için yanına jean ceket ya da deri ceket gibi alternatifler almalısın.Ani hava değişimleri seni zor durumda bırakmasın!
Lavanta Kokulu Köyler
Tatili deniz-kum-güneş üçlüsünden uzak, daha sakin ve dingin geçirmek isteyenler burada mı? Bir de üstüne farklı kültürler ve ülkeler tanımaktan hoşlanıyorsan, Fransa’nın lavanta kokulu köylerine gitmeye, o masalsı manzaranın içinde olmaya ne dersin? denim salopet elbise ve hasır şapka kombininle lavanta bahçelerinde kaybolmaya hazırsın!
Doğa tatili, kent tatili ya da deniz tatili. Tatil planın ne olursa olsun kombinlerin sana ayak uydursun! DeFacto yaz koleksiyonlarında tatil stilini tamamlayacak birçok parça seni bekliyor. Keşfetsene!

En son yazılar