Trend Alarmı: Baskı Desenler

09.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Şimdi sizlere çok renkli, eğlenceli ve gençlerin çok hoşuna giden bir trendden bahsedeceğim. Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan, sokak modasında da oldukça tercih edilen baskı desenli parçalardan söz ediyorum. Minimal ya da kocaman figürlerle tasarlanan baskı desenler, t-shirtlerden çantalara kadar geniş bir ürün gamına sahip. En son trendleri ve stil sahibi parçaları ile DeFacto koleksiyonlarından istediğin baskı desenli parçayı seç, genç tarzını daha da hareketlendir!


Yaz akşamlarının en keyifli tarafı, ılık bir rüzgar eşliğinde sokaklarda olmaktır. Akşam birşeyler içmek ya da sinemaya gitmek için yapacağın en iyi kombin burada! Siyahın ağır havasını üzerindeki rengarenk baskıyla hareketlendir, baskılı şapka ve ayakkabıyla bütünlüğü yakala!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Yaz dönemi hafta sonlarını dolu dolu geçirebileceğin etkinliklerle dolu! Konserler, festivaller, barbekü partileri... Peki senin bu hafta sonu planın ne? Hangi kombinle gideceğini düşündün mü? Biz senin için seçtiğimiz kombin alternatifini buraya bırakıyoruz.Baskı desenli t-shirt-çanta –ayakkabı üçlüsü sence de çok stil sahibi değil mi?
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer

En son yazılar