Hangi Desen Senin?

09.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Bu sezon belirli bir parça ya da kesimin trend olmasından çok desenlerin öne çıktığını görüyoruz. Floral desenler, çizgili desenler , grafik desenler, rengarek şeritler, puantiyeler...Her biri parçalara ayrı bir hava ve hareket katıyor. Biz de sezonun trendi desenleri mercek altına altık ve en favori parçaları gün yüzüne çıkardık! DeFacto’nun desenli parçalarından hangisi sana daha uygun? İncele ve kararını ver!

Floral- Tropik Desenler
Yaz sezonu boyunca en çok karşımıza çıkan parçalar, minimal çiçek ve yaprak figürlerinden oluşanlardı. floral tropik desenli elbiseve tulum modellerini buraya bıraktık. İkisi de şık ve yazın ruhuna uygun parçalar. Seçim senin!

Çizgiler- Grafik Desenler
Her zaman trend ve modası geçmeyen çizgi akımı bu sezon da devam ediyor.Çizgilere ek olarak grafik desenler de oldukça öne çıktı. Çizgili geniş kesim pantolon ve grafik desenli bol kesim pantolon, yaz günlerinde kurtarıcı parçalarınız olacak!

Nakış- Baskı Desenleri
Geçmiş sezonlardan günümüze son sürat dönüş yapan trendlerden biri de nakışlar. Her parçada karşılaştığımız, zarif ve şık bir hava katan nakışlı parçaları hepimiz seviyoruz! Nakış detayının baskı olarak uygulandığı t-shirt ve grafik baskı desenli etek sence de çok stil sahibi görünmüyor mu?

DeFacto’da yüzlerce desen seçeneği ve trendleri seni bekliyor. Stiline uygun ,desenli parçaları seçip kendi kombinini yarat. Desen detayının kombinlerde nasıl kullanılması gerektiğini herkese göster!

En son yazılar