Sezonun Gözde Rengi: Mor

10.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Geçtiğimiz günlerde moru hemen hemen her moda haftasında birbirinden farklı kullanımlarda izledik. Gucci’den Erdem’e kadar birçok tasarımcı mora koleksiyonunda yer ayırmıştı. Moda haftalarının sokak stillerinde de sıkça morun kullanıldığına şahit olduk. Sene boyunca devam edecek gibi görünen mor trendini nasıl kullanmamız gerektiğine dair notlarımızı aldık. Şimdi sizinle paylaşmaya hazırız! İşte DeFacto koleksiyonunun parlayan morları!


Mor ve Sarı Uyumu
Şüphesiz morun en iyi dostlarından birisi sarı! Bu eşsiz uyum için ofise ve günlük kullanıma kolayca adapte edebileceğiniz iki parça seçtik. Mor ve sarıyı kemer detaylı ottoman örgü hırka ve DeFacto basic gömlek ile bir araya getirdik.

Morun En Cool Hali
Morun en güzel tonlarından patlıcan moru rengi ile ? DeFacto trend kazak serin sonbahar günlerinde kurtarıcın olacak! Metal halka detaylı pantolon ile hem trendy hem de rahat olmaya ne dersin, siyah tokalı botla muhteşem bir uyum yakalıyor değil mi? Sen de denesene!

Asil Mor
Morun eskiden sadece asillerin giyebileceği ayrıcalıklı bir renk olduğunu biliyor muydun? Peki katılacağın davetlerin en asil kadını olmak ister misin?DeFacto kadife uzun elbise ve altın rengi trend sandalet ile bu hedefe ulaşman çok kolay!

Morun en çok hangi halini sevdin? Favorin hangisi olursa olsun aradığın mor DeFacto koleksiyonunda! Keşfetsene!

En son yazılar