Kusursuz Yaz Elbiseleri

20.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz günlerinde vazgeçilmezimiz olan elbiseler, geçmişten bugüne biz kadınların en sevdiği parçalardan. Yaz-kış, uzun-kısa her modelini severek taşıdığımız, ne giyeceğimize karar veremediğimiz günlerde imdadımıza yetişen bir kurtarıcı, adeta bir sihir. En sade, en basit görünen bir elbise bile ufak dokunuşlarla seni en stil sahibi kişi yapabilir. Konu elbise olur da, yaz sezonunun en trend ve kusursuz elbiselerini incelememek olur mu? DeFacto ’nun yaz sezonuna özel elbise koleksiyonu oldukça iddialı. Göz atmaya var mısın?


Yer Çekimine Yenik Omuzlar
Omuz dekolteleri son sezonların en çok tercih edilen ve sevilen trendlerinden oldu.Bluzlara, elbiselere salaş ama modern bir hava katıyor. Özellikle fırfırla birleşmişse tadından yenmiyor. Yazın renkleriyle bezenmiş fırfırlı ve omuz dekolteli elbise ile kısa topuklu sandaletin uyumu şahane.Güneşin Rengini Ve Enerjisini Taşı
Güneşin sarı rengini ve enerjisini kıyafetlerinde taşıyabilir , etrafındakilere pozitif enerjini yansıtabilirsin. DeFacto’nun sarı renkteki elbisesi seni hem neşeli, hem stil sahibi gösterecek. Çevrendeki insanların gözlerini kamaştıracaksın!
Yaz Çiçekleri Temalı
Yazın bütün çiçek desenlerini üzerinde taşımaya var mısın? Rengarenk, cıvıl cıvıl ve neşeli. Pozitif bütün kavramları kombinine yansıt. Sezonun bir diğer modası olan çiçek desenleri ve omuz dekoltesi birleşimi oldukça yerinde olmuş.


Yaz boyu kullanacağın en şık ve stil sahibi elbiseler, muhteşem kombinler yapacağın tamamlayıcı parçalar...hepsi ve daha fazlasıDeFacto ’da. Keşfetsene!

En son yazılar