Davet Kombinleri için 3 Stil

10.10.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Davetler için kıyafet seçmek her zaman için tatlı bir telaş. Ne giyinmeli ne ile kombinlemeli? Kafamız bu sorularla dolup taşıyor. Bütün sorularını yanıtlamak için DeFacto koleksiyonunun en gözde davet parçalarını bir araya getirdik. Birbirinden şık davet kombinlerimize hep beraber göz atmaya ne dersin?


Siyah Küçük Elbise
Coco Chanel ile hayatımıza giren altın kural: Her kadının gardırobunda bir siyah küçük elbise olmalıdır! Doğru siyah elbiseyi her yere ve her davete giyebilirsin. Tek yapman gereken şey aksesuarların ile biraz oynamak! DeFacto dantel detaylı elbiseni bu sene çok moda olan bağcıklı uzun bot ile kombinle! Davetin en havalı kadınlarından birisi olacaksın!

Soğuk Tonların Uyumu
Mavi ve gümüş asla eskimeyecek bir uyuma sahip. Cinderella masalından beri devam eden bu renk kombininden faydalan. DeFacto kısa gece elbisesi yakasındaki taş detayları ile şıklığına şıklık katacak! Bu sade ve şık parçayı gümüş rengi yüksek topuklu parlak ayakkabı ile tamamlayabilirsin.

Davetlerin Vazgeçilmezi: Kırmızı
Cüretkar kırmızı davetlerde gözleri üstüne çekmek isteyen kadınların ilk tercihi! Sade bir kırmızı elbise ile girdiğiniz ortamın starı olmanız kaçınılmaz! Zımba detaylı elbiseyi DeFacto portföy çanta ile tamamlayabilirsin.

Davetler için ihtiyaç duyacağın her şeyi DeFacto’da bulabilirsin! Binlerce ürünü bir tıkla keşfetsene!

En son yazılar