Son Zamanların Trendi Aile Kombinleri

11.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Sen de çocuğunla aynı kombini giymeyi sevenlerden misin? Bu moda akımı son zamanlarda oldukça yaygınlaşmış durumda. Moda dünyasında, bir çok ünlü dolabında bu trendin örneklerini çok fazla görmeye başladık. Genelde anne-kız kombin örneklerine daha çok aşina olsak da, baba-oğul versiyonu da en az onlar kadar ilgi görüyor. DeFacto nun şirin mi şirin "Mini Me" koleksiyonu 2017 ilkbahar yaz sezonunda zirveye oynamaya aday!
Haydi birlikte Mini Me koleksiyonunu ve öne çıkan kombin alternatiflerini inceleyelim.

Yazın Ruhunu Yansıtan Tiril Tiril Gömlekler
İncecik tiril tiril gömlekler, denim pantolonlar, eğlenceli t-shirt modelleri ile baba-oğul kombin alternatifleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip. İster tatilde, istersen şehirde rahatlıkla kombinlenebilecek gömlekler bayram arifesinde de ilgi çekeceğe benziyor!


Anneler Gününde Anne-Kız Kombinleri
2017 yaz trendlerinin başında gelen fırfırlar, omuz detayları ve çiçek desenleri elbiselerde bir araya geliyor. Sen de bu kombinle kızlarına sürpriz yapabilir, dilersen diğer seçeneklerden kendi kombinlerini yaratabilirsin. Anne kız beraber çiçek açmaya hazır mısın?
Modası Hiç Geçmeyen Ekose
Bir diğer eskimeyen trend ekose ve puantiyenin 2017 yaz sezonunda da oldukça fazla örneklerini görüyoruz. Sence de bu ekose gömlekler anne-kız kombini için çok şık ve stil sahibi değil mi?
DeFacto Mini Mi koleksiyonunda hem sizi hem de çocuklarınızı çok mutlu edecek parçalar var, DeFacto online mağazada keşfetsene!

En son yazılar