Yazın Vazgeçilmez Aksesuarı Şapka

11.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz boyu güneşten korunmamızı sağlayan şapkalar stiliminizin de önemli bir parçası. Hatta artık sadece güneşten korunmak için takılmanın çok ötesine geçti. Birbirinden farklı, modern ve uçuk şapka tasarımları adeta modanın en önemli trendlerinden. Kıyafetlerimizi tamamlayan şapkalar yazın gelmesiyle şehirde, tatilde her zaman başımızın üstünde😊 Öyleyse gelin birlikteDeFacto ’nun birbirinden tarz ve şık şapka modellerine bakalım.


Tatilin Değişmez Simgesi: Hasır Şapkalar
Hasır şapkalar tatile giderken yanımıza aldığımız ilk şeylerden biridir. Bizi hem güneşten korur, hem tatil stilimize renk katar.Plajda, plaj elbisenin üzerine takacağın hasır şapkanla tatil stilini bir adım ileri taşıyabilirsin!

Şapkasız Adım Atmıyorsan!
Şapkasız sokağa adımı atmam diyorsan, stiline canlılık katacak şapka modelini seçmelisin. Sokak stilin için rahat kıyafetler tercih ettiysen , bir t-shirt, şort ve şapka kombinin ile sokağın spor ama en stil sahibi kişisi olmaya adaysın!

Şapka İle Stilini Taçlandır
Arkadaşlarınla bir cafeye ya da sinemaya giderken kombininde bir farklılık yaratmak istiyorsan, kıyafetini tamamlayacak ve uyum sağlayacak bir şapka seçimi ile bunu yapmak çok kolay. Şimdi sıra sende!

En güzel şapka modelleri ve kombin alternatifleri DeFacto’da. Farklı model çeşitliliği ve her tarza hitab eden şapka modelleri arasından sen de kendine en uygun modeli seç, şıklığını taçlandır. Herkesten farklı olduğunu ortaya koy!

En son yazılar