Okula Dönüş: En İyi 4 Kombin

13.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Eylül ayının gelmesiyle birlikte yeni okul sezonu açılmış bulunmakta.Haliyle ortalıkta tatlı bir telaş havası hakim. Okul alışverişleri,arkadaşlarla geçirilecek zamanların planları şimdiden yapılmaya başlandı. Peki okula dönüş stilinin, en iyi okul kombin ve trendlerinin neler olduğunu merak ediyor musun?Ya da hala ruhu öğrenci olanlardansın, genç,dinamik ve cool kombinler yapmak istiyor olabilirsin. Yapman gereken şey çok basit, DeFacto’nun Okula Dönüş Koleksiyonunu incele ve kendi okul stilini belirle. Keşfetsene!

Genç ve Dinamik
Öğrenci demek, gençliğin,hareketin ve eğlencenin singesi demek. Sen de bu kavramlara uygun bir okul stili yapmaya var mısın? kapüşonlu sweatshirt, tayt ve spor ayakkabı kombininle gençliğine vurgu yap!

Rahat ve Cool
Okul stilinde rahatlığı ön planda tutmak istiyorsan bu parçalar tam senlik! Bol hareket,rahatlık ve üstüne bir de cool bir görünüm. . Mavi bisiklet yaka bluz ve eşofman altı ile rahatlığın ve cool görünümünde bir adım ötesine geç ve incili çanta kombininle bunu yapmak çok kolay!

Sıradışı ve Asi
Herkesten farklı olmayı seviyor, sıradışı bir tarzın olduğunu mu düşünüyorsun? Öyleyse bu kombinlerden ilham alabilirsin! Haki renkte kapüşonlu sweatshirtle gri taytın uyumu sence de muhteşem değil mi?
Kolej Stili
Öğrencilerin ve ruhu hala öğrenci kalanların sıkça tercih ettiğini stillerden biri de kolej stili. Hırkalar, kazaklar diz üstü çoraplar olmazsa olmazlardan. Lacivert düğmeli hırka ve desenli sırt çantası kombininle sen de kendi kolej stilini yarat!

Okulda derslerindeki başarının yanı sıra,stilinde de başarıyı yakalamak istemez misin?Ya da hala öğrenci ruhuna sahipsen, seni kim tutabilir? DeFacto Okula Dönüş kombinlerinle okul günlerine dönme zamanı. Gelsene!

En son yazılar