Çocuklar İçin Sevimli Sweatshirtler

14.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Son yılların moda dünyası, çocuklarınızı düşünmeye başladı. Artık daha çok çeşit, her sezon yenilenen modeller, miniklerin kalbini sevimlilikleriyle fethedecek parçalar çocuk giyim için sunuluyor. DeFacto çocuk stiline yön veren markalar arasında iddiasını korurken sezon trendlerini belirlemeye devam ediyor. İlkbahar dönemi için ideal çocuklarınızı sıcacık tutacak sevimli mi sevimli sweatshirt modelleriyle çocuklarınız doya doya oynasın istiyor!


Baskılı Sweatshirtler Sezonun Hakimi
Zamanın çocukları stillerine de önem veriyor. Onları en şık seçimleri yaparken görmek sizin kadar bizi de şaşırtıyor. Kız çocuklarının kedi sevgisini önemsiyoruz, onlar için sevimli kedi baskılı bir sweatshirt tercihinde bulunduk. Erkek çocuklar için de daha dinamik tercihlere yöneldik. Renk değiştiren baskılı sweatshirtler oğlunuzu heyecanlandıracak!


Eğlenceli Seçimler
Çocuğunuzun neşesinden ilham alan DeFacto sweatshirtlerini hem siz hem onlar çok sevecek. Minik yıldızlarla bezeli Pembe sweatshirt kız çocuklarının favorilerinden olacak. Erkekler için minik sloganlı sarı sweatshirtler oyun saatlerinin vazgeçilmez parçası olacak.

Favorilerle Devam Ediyoruz
DeFacto için çocuklarınızın beğenileri ön planda. Kız çocuklarının favori rengi pembeyi sıkça kullanmamış işte tam da bunun için. Stilleri için zarif pembe kedili sweatshirtleri tercih edebilirler. Erkek çocukların araba aşkı da cabası! Araba baskılı sweatshirtler onların kahramanları olacak.

Çocuklarınızın zevklerini takip eden DeFacto onlar için sevimli mi sevimli modeller üretmeye devam ediyor. Tüm yenilikler için DeFacto online mağazaya sizi ve miniklerinizi bekleriz!

En son yazılar