Aradığın Denim Pantolon Kombinleri Hazır!

14.04.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
2017 ilkbahar yaz yıldızları denimlerle mükemmel kombinlere imza atmak ister misin? Stiline uygun denim modellerini cool parçalarla buluşturup sokağın yıldızı olmak DeFacto Blog’la çok kolay! Sezon trendi nakışlı jeanler, yırtık denim modelleri, yüksek bel ve skinny modeller… Denim trendlerini seninle keşfetmiştik. Şimdi kombinlere geçelim diyoruz. Sen ne dersin?


Feminen ve Rahat

Tarzını belirtirken kullandığın anahtar kelimeler feminen ve rahatsa senin stiline uygun parçaları biliyoruz. Rahat kesim çilek baskılı sevimli bluzu yırtık Amie yüksek bel denim pantolonla birleştir. Pantolonun açık tonlarda, yırtık ve nakış detaylı olduğu için hem trend hem feminen bir stil yakalayacaksın.

Biraz Hippieyim Ben

Diyorsan doğru yerdesin! Yüksek bel mom kesim bol pantolonundaki çiçekli nakış detaylarını beyaz bluzunun mavi çiçekleriyle kombinleyerek bohem tadı yakalayabilirsin. Sen rahatına düşkün ve sade seçimleri seviyorsun. Bu kombinin içinde kendini mükemmel hissedeceksin.

Cool ve Geceye Hazır

İddialı denim pantolonları ve çekici bir stili seviyorsan en cool parçalar DeFacto’da seni bekliyor. Cool denim kombininle arkadaşlarınla dışarı çıkmaya, keyifli bir yemeğe hazırsın. Koyu renk denim pantolonu sezonun çiçekli bluzlarıyla kombinlemen yeterli.

Favori denim kombinlerin için doğru adrestesin. İncelemeye devam etmek için seni online mağazaya bekleriz. :)

En son yazılar