Plaj Stilinde Favori 3 Trend

15.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Tatil sezonu açılmak üzere! Hatta bazılarımız için çoktan başladı bile. Hala nasıl bir mayo-bikini alacağına karar vermedin mi? Tarzınla tüm bakışları üzerinde toplamak, plajın yıldızı olmak, hem de bunu hem rahatından hem de cool stilinden ödün vermeden yapmak için doğru zaman! Bu sezonun plaj giyim trendleri hakkında ipuçlarına ihtiyacın varsa, yaz sezonuna yakışan enerjik, rengarenk, her stile ve zevke uygun parçaları ile DeFacto Plaj Giyim koleksiyonunu birlikte inceleyelim.


Retro Esintileri
Çiçek desenlerinin 2017 yaz sezonunun vazgeçilmez trendlerinden olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Bütün parçalarda olduğu gibi plaj giyimde de karşımıza çıkıyor. Bu retro esintileri taşııyan çiçek desenli mayonla kokteylini yudumlarken, tüm bakışların üzerinde olmasının keyfini çıkar!


Bağcıklarla Şıklığı Yakala!
Bağcıklar büstiyerlerden, crop toplardan sonra mayolarda da göz doldurmaya devam ediyor. Bağcık trendini plaja da taşımak istiyorsan, bu kırmızı bağcıklı mayo tam sana göre! Hasır şapka ile kombinini tamamladıkta sonra plajın en cool ve stil kadını olmaya hazır mısın?


Bikiniden Vazgeçmem Diyorsan!
Son senelerde bikiniler mayoların bir tık gerisinde gibi görünse de; bu bikiniler fikrinizi değiştirmeye aday! Palmiye desenli boyundan bağlı bikini tam yaz esintilerini, plaj ruhunu yansıtıyor. Üzerine giyeceğin plaj elbisenle şıklığını tamamlayabilirsin!Yaz dolabına yatırım yapmak, trend mayo ve bikini modellerini incelemek, şapkadan çantauya plaj giyimin tamamlayıcılarını keşfetmek için DeFacto plaj giyim koleksiyonunun tamamını incelesene!

En son yazılar