Stil Keşfi Başlasın!

16.02.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Genç olmanın tadı bir başka! İlk gençlik yıllarının heyecanı, enerjisi başka hiçbir şeyde yok. Arkadaşlarla okul çıkışı gezileri, sınav heyecanları, birlikte yapılan maçlar derken hayatın en keyifli anları belki de ilk gençlik yıllarında! Sevdiğin tarzı da yavaş yavaş keşfettiğin bu dönemde giyimini de şekillendirmeye başlıyorsun. Sen en cool jeanleri ve ceketleri ararken DeFacto’da seni düşünüyor. Arkadaş grubunun popüleri sen olmak istiyorsan sana birkaç önerimiz var.

Trend Mont Modellerini Takip Etmelisin

Sezonda mont modelleri oldukça çeşitli! Genç kız ve genç erkek mont modelleri de gözlerini kamaştıracak detaylara sahip. Kapitone detaylı sezon favorisi bordo montla trend bir görünüm yakalayabilirsin. Genç erkeklere önerimiz ise mavi kırmızı şeritli kapüşonlu mont modelleri.


Ayakların Hiç Üşümesin

Bot ve ayakkabı modelleri de DeFacto’da seni bekliyor. Genç erkekler için trend led ışıklı ayakkabı modelleri şimdiden favoriler arasında! Genç kızlar bot modelleri de Chelsea modellerden esinleniyor. Tokalı siyah genç kız botlar havalı bir görünüm kazanmanı sağlayacak.

Kışlık Aksesuarlarını Unutma

Kışlık aksesuar denince akla gelen bere atkı ve eldiven modelleri seni hem soğuktan koruyacak hem trend bir görünüm kazanmanı sağlaayacak. Sezonda ponponlu atkı modelleri genç kızların en sevdikleri listesinin başında geliyor. Genç erkekler için monokrom seçimler ön planda. Siyah şeritli atkı bere takımları stilinin tamamlayıcıları olacak.
Stilini keşfederken DeFacto yanında! Şimdi online mağazadan en sevdiğin ürünleri keşfe çıkabilirsin!

En son yazılar