Şehri Gölgede Sen Bırak!

15.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeninin peşindeyiz! DeFacto senin zevklerini önemsiyor ve modayı senin için yaratıyor. Sezonun trendleri sürekli gözümüzün önünde. Ofisin en şık, sokakların en cool kadını olman için sezon trendi parçalarla iddialı koleksiyonları sana sunmaktan gurur duyuyoruz. Aksesuarlarla zenginleştirilmiş Şehri Gölgede Bırak koleksiyonumuzdan kombin önerileriyle karşındayız.

Başlangıç İçin Cool Seçimler

Casual stili hissettiren son derece minimal seçimlerle başlıyoruz. Kombinini renkli tercih edeceksen dökümlü trend pembe body senin için. “Siyah benim rengim, ondan vazgeçemem” diyorsan siyah trend gömlek modelini tercih etmelisin.


Aksesuar Kullanma Rehberi #1

Şehri Gölgede Bırak aksesuarlara oldukça önem veriyor. Saatler, şallar, çanta modelleri sezon trendlerine hakim ve güçlü duruşlarıyla seni kendine hayran bırakacak. Stiline uygun renklerde geometrik desenli bir şalı tercih edebilirsin. Ya da siyah omuz askılı çanta kullanabilirsin.

Aksesuar Kullanma Rehberi #2

Güçlü stilin için ideal parça saatler olacak. Kombininde muhakkak olması gereken saat modelleri Şehri Gölgede Bırak koleksiyonunda kombinin tamamlayıcı parçaları olarak düşünüldü. Trend detaylı altın renk feminen bir saat ya da siyah puantiyeli bir saatle kombinin hazır olacak.

Güçlü duruşun için en cool koleksiyonlarla DeFacto yanında olacak. DeFacto Blog’da moda ve stil önerilerini keyifle takipte kal!

En son yazılar