2017 Davet Stilleri

14.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte davet listeleri de ard arda sıralanmaya başladı. Kokteyller, davetler, açık havada gerçekleşen iş yemekleri derken; sen de kara kara ne giyeceğini düşünmeye başladın mı? Neyse ki DeFacto koleksiyonları her zamanki gibi yine kurtarıcımız olacak. Her biri şık ve stil sahibi parçalarla katıldığın davetlerde bütün bakışlar sende olacak. İlham alacağını düşündüğümüz kombin alternatiflerini inceledik, sen de bir göz atsana!


Açık havada bir iş yemeğine katılman gerekiyor, hem işin verdiği ağırlığı, hem de açık havada olmanın hafifliğini ve rahatlığını kombinine yansıtmak istiyorsan gri spor bir takım elbise, kombinine eğlence katacak bir kravat ve spor ayakkabı üçlüsünü kesinlikle denemelisin!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Arkadaşının doğum günü partisine davetliysen, ne giyeceğim diye düşünmene hiç gerek yok! Senin için araştırdık ve kırmızı elbise- gümüş renkli parlak ayakkabı- ve çanta üçlüsünü çok beğendik. Böyle bir kombin ile arkadaşından rol çalabilirsin bizden söylemesi😊
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Sen de davetlerde göz alıcı kombinler oluşturmak, farklı parçalar kullanmak istiyorsan DeFacto da ürün yelpazesi oldukça geniş. Gelsene!

En son yazılar