Tatil Bavulunda Neler Var?

14.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yaz sezonu başlayalı çok oldu fakat havaların biraz geç ısınması sebebi ile yaz tam olarak yeni başlıyor. Kıştan bu yana yaptığın bütün tatil planlarını gerçekleştirme zamanı geldi. Sorumlulukların kısa süreliğine rafa kaldırıldığı, güneşin ve denizin eşliğinde kafanı ve ruhunu dinlerdiğinin, uzun süredir iple çektiğin tatil artık çok yakınında. Peki tatil bavulun ne durumda? Çoktan hazırlamış olmalısın, yoksa hala bavulunda neler olması gerektiğine karar veremiyor musun? DeFacto yaz koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla, tatilinde, alışverişinde tadını çıkar.


Tatil Sezonunun Başladığının Habercisi: Şortlar

Tatil ve yaz kelimelerinin geçtiği yerde, şort kelimesinin geçmemesi olur mu hiç? Elbette olmaz. Şortsuz bir yaz tatili düşünülemez. Basic parçaları bile tarz hale getiren, bermuda şort, jean şort, kargo şort gibi çeşitli modelleri ile şortlar yeni sezonda da olmazsa olmazlardan!

Plajın Yıldızı Sen Olacaksın!
Plaj kıyafetleri artık yalnızca bikini, mayodan çok uzak bir noktaya ulaştı. Ayrı bir moda akımı oluşturdu, plaj kıyafetleri, aksesuarları, havluları ile artık plajlar da podyumdan farksız. Stil yarışlarına şahit olduğumuz plajlarda bakalım yeni sezonda trendler nasıl?

Tatilde Şıklığından Ödün Verme

Tatil hepimizin rahatladığı, kendimizi daha serbest bıraktığımız bir ortam. Bu rahat tavır giydiklerimize de yansıyor. Hepimizin bir şort bir t-shirtle koca tatili geçirmişliğimiz vardır sanırım. 😊 Fakat; tatilde de olsam şıklığımdan, stilimden asla ödün vermem diyorsan, ilham alacağın parçaları seçtik.

Tatil bavulunda olması gereken stil sahibi parçaları, sezonun tatil trendlerinin neler olduğunu merak ediyorsan, DeFacto’da birçok alternatif mevcut. İncelesene!

En son yazılar