Gündüz Şıklığını Yakalamanın İpuçları

16.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sonbahar kapılarını açmadan, yaz sezonu bitmeden hemen önce yazlık kombin önerilerine devam ediyoruz. Tatil, hafta sonu ya da ofis stilin için sade ve tiril tiril parçalarla oluşturacağın kombinler, gündüz şıklığını yakalamana yardımcı olacak. Arkadaşlarınla buluşup vakit geçireceğin bir öğleden sonrası için; abartıya kaçmadan ama şıklığından da ödün vermeden nasıl bir kombin yapacağını merak ediyor musun? Yapman gereken tek şey, DeFacto’nun yaz koleksiyonlarından seçeceğin en trend ve stil sahibi parçaları bir araya getirmek. Gelsene!

Bu haftasonu arkadaşlarınlaserinlemek ve denizin kokusunu içine çekmek için boğaz turuna çıkmaya karar verdin. Bu harika bir fikir! Peki giderken ne giyeceksin? Yazın, denizin ve rüzgarın ruhuna en çok yakışacak sarı, uçuş uçuş askılı elbise ve hasır sandalet- çanta kombini tam senlik olacak! Denesene!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
erkek kırçıllı bere

Yaz sezonuna en çok yakışanlardan biri de şüphesiz soft renkler! Uçuk sarılar, turuncular , pembeler yaz boyu birçok parçada karşımıza çıktı. Gündüz şıklığını yakalamak için sen de dar kalıp gabardin pantolonunu bileklikle kombinle, stilini konuştur. Parfüm seçiminle de ardında iz bırak!
asimetrik erkek kazak
asimetrik erkek kazak
siyah erkek kemer

En son yazılar