Sokak Stiline Yön Verecek 3 Denim Kombini

15.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

İlkbahar sezonunun en güçlü parçası şimdiden denimler gibi görünüyor. Denim ceket, mont modelleri, skinny pantolon kalıplarını yıkan cool mom denimler derken dört bir yanımızı sardılar. Casual stilden feminen stile oradan maskülen detaylara kadar her yerde karşımıza çıkacak denim parçalar için sezon trendi kombinleri senin için belirledik!


Feminen Yorumla Denimi Yaşa

Sezonun iki önemli parçasının buluşması bizi oldukça heyecanlandırıyor! Kazağının üstüne giyeceğin denim mont senin trendleri en iyi şekilde takip ettiğinin işareti olacak. Denim monta feminen bir yorum katmaksa çok kolay. Pileli etek trendini kullanmalısın. Haki pileli etek ve şık beyaz sneakerlarla sokak stilinin bakışları üzerine toplayacak kadını sen olacaksın.


En Maskülen Tercihler İçin Parka Denim İkilileri Hazır

Sezonun çeşitli ceket ve mont modelleri arasında gözümüze kestirdiğimiz iddialı batch detaylı haki parkalarla maskülen duruşa sahip olabilirsin. Cool stilin için tercih etmen gereken mom yüksek bel denim pantolonlar olacak. Bağcıklı botlarla kombinin tamam olacak.Güçlü duruşunla sokakları titreteceksin!

Vazgeçemediğin Skinny Pantolonla Trend Bir Görünüm Kazan

Sezonda denim pantolon çeşitliliğinin artması hiç vazgeçemediğin skinny pantolonlara alternatifler oluşturmuş durumda. Sen yine de içinde en iyi hissettiğin agata skinny denim pantolonu tercih et. Hem feminen hem maskülen stilleri karıştırıp cool bir hava elde etmek için kamuflaj desenli bluzla kombinlemelisin. Şık omuz çantasıyla stilini tamamla!

Sezon trendi denim kombinler DeFacto Blog’da seni bekliyor. En yeni denim modellerini şimdi online mağazada keşfe hazırsın!

En son yazılar