En Beğenilen Bermuda Şort Stilleri

19.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Şık olmak için her zaman çok uğraşmak, saatlerce hazırlık yapmak gerekmez. Hatta bazen bu kadar uğraşılmış bir görüntü itici bile durabilir. Bir şort- bir t-shirt halin, doğal saçınla daha naturel ve şık görünebilirsin. Hem de dakikalar içerisinde. Sen de uzun saatler boyunca hazırlanmaktan sıkılıyor, çok uğraşılmış görüntüsünden uzak durmak istiyorsan, senin için birkaç ipucu derledik. En güzel bermuda şort modellerini ve kombin alternatiflerini DeFacto’nun koleksiyonlarından çıkardık!
En Stil Sahibi Bermuda!
Bir bermuda şort ve üzerine giyeceğin bir gömlekle şık olmak kulağa biraz basit gelebilir, çok sıradan bir tarz olacağını düşünebilirsin. Ama ona farklılık katacak sensin! Spor ayakkabı yerine farklı bir seçim, aksesuarlar ve saç stilinle kombinini star hale getirebilirsin!

Bermuda İle Cool Görün!
Bermuda şortlar her koşulda işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Hem kadın hem erkek stilleri için bermuda şortlar kurtarıcı olabilir! Örneğin, düz gri bermuda şort üzerine giydiğin bordo basic bir t-shirt ya da t–shirt gömlek ikilisi ile ortaya harika bir kombin çıkarabilirsin!

Özel Bir Davette Bile!
Özel davetlere giderken giyilecekler listesinden ilk çıkarılan, hatta listeye bile alınmayan parçalardan ilki şortlardır. Ciddiyetsiz bir havası olduğunu iddia edenler artık bu düşünceden vazgeçebilirsiniz. Yaz aylarında açık havalarda organize edilen özel davetler için bermudalarla şıklığı yakalayabilirsin!

Birbirinden şık ve stil sahibi bermuda şort kombinleri yapmak için DeFacto ‘ nun şort kolessiyonuna bir göz atman yeterli. Zevkine ve ihtiyacına uygun parçayı bulman bir tık kadar uzağında. Gelsene!

En son yazılar