İlham Veren Çocuk Stilleri

19.07.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Çocukların canlı,renkli ve eğlenceli dünyasına hoşgeldiniz! Çocuklar bizim geleceğimiz, umudumuz, gözbebeklerimiz. Ufacık bir mutlulukları, gözlerindeki pırıltı ve heyecanları bizim için herşeye değer! Biz de onları mutlu etmek için elimizden geleni yaparız. Üstelik onları mutlu etmek bu kadar kolayken işimiz hiç de zor değil. Artık biz büyükler gibi çocuklar da giydiklerini kendi seçmek ve kendilerine göre bir stil oluşturmak istiyorlar, onlar istemese de çocuğumuza aldığımız kıyafetlerle biz onlara bir stil oluşturuyoruz. DeFacto’nun çocuk koleksiyonları o kadar eğlenceli ve neşeli ki, çocuğunuza bir stil oluşturmak ya da en tatlı kıyafetleri almak istiyorsan, bekliyoruz!
Yerinde Duramayan Çocuklara!
Hoplamaya zıplamaya, oradan oraya koşturmaya, ağaç tepelerine çıkmaya bayılan, sürekli dizlerini kanatan, düşen kalkan çocuklara cuk oturan parçalar, çocukların hareket kabiliyetlerine sonuna kadar izin veren konfora sahip kombinler..

Çizgi Film Severlere
Çocuk olmak demek, bıraksalar sabahlara kadar çizgi filmler izlemek demek, o karakterlere duyulan sevgi demek, üzerinde o karakterlerin olduğu her parçayı istemek demek. Sen de çocuğunu çizgi film karakteri olan parçalarla mutlu edebilirsin!

Peri Kızı Ya da Küçük Prens!
Özel gün ve gecelerde en az kendimiz kadar çocuklarımız için de özeniriz. Yaşlarına uygun şık kıyafetler bulmak zor değil hatta DeFacto’nun koleksiyonlarında bu parçaları bulmak çok kolay. Sen de en değerline en değerli hediyeyi verebilir,O’nun bir peri kızı yada küçük prens gibi hissetmesini sağlayabilirsin !

Küçük prens ya da prensesinin mutlu olması için yapman gereken tek şey DeFacto’yu ziyaret etmek. O’nun hoşuna gidecek onlarca parça ve aksesuarla gönlünü fethedebilir, sevdiğin çocuklara hediyeler verebilirsin!

En son yazılar