En Şeker Bayram Kombinleri DeFacto'da!

20.06.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Küçüklerin, büyüklerin sevinçle beklediği şeker bayramı yaklaştı. Her ne kadar büyüsekte eskiden olduğu gibi, bayram yaklaştıkça içimizde bir kıpırtı bir mutluluk olmuyor mu? Sevdiklerinle bir arada olmak, uzun zamandır görmediğin insanlarla aynı ortamda bulunmak mutluluk nedenlerinden birkaçı. Çocuklar ise bayramın daha çok yeni kıyafetler giyinme, şeker ve harçlık kısmı için mutlu oluyor😊 Haksız da sayılmazlar. DeFacto Bayram Koleksiyonları en az çocuklar kadar biz büyükleri de mutlu edecek parçalarla dolu! Birbirinden şeker kombin alternatifleriDeFacto da. İncelesene!


Rahatlık ve Şıklık Ön Planda
Bayram oldu diye kasmaya hiç gerek yok. Ciddi kıyafetler elbette tercih sebebidir fakat bermuda şortlar hem çok şık hem de rahat. Havai stili gömlekle daha spor bir hale sokabileceğin gibi, modern fit bir gömlekle işe biraz daha şıklık katabilirsin.Tercih senin!İşe Biraz Zarafet Katalım mı?
Sezonun modası omuz dekolteli bluz ve dantel detaylı gül kurusu renkte şahane eteğin uyumuna sen de bayılmadın mı? Kısa topuklu sandalet birlikteliğiyle zarafetini ve stilini konuşturucaksın! Böyle bir kombinle herkesin gözü üstünde olacak!
En “Şeker” O’nlar!
Bayram geldiği için en çok sevinen çocuklardır şüphesiz! Bize de onları mutlu etmek düşüyor. DeFacto Çocuk Koleksiyonları cıvıl cıvıl, rengarenk,çocuklar kadar neşeli. Bu bayram çocukları DeFacto ile mulu etmeye ne dersin?


Çocuklar için en canlı ve hareketli, büyükler içinse en stil sahibi “bayramlıklar” DeFacto da. Hem çocukları hem kendini mutlu etmeye ne dersin?

En son yazılar