« Burçlar & Moda – Ayın Burcu: Oğlak  | Kolejli Görünümü »

Ve geri sayım başladı! Peki 2013’e hazır mısın?

25. 12. 2012 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeni yıla girerken beklentilerimiz hep artar. Güzel bir ilişki, güzel dostluklar, güzel bir iş… Her şeyin muhteşem gittiği ve her yeni güne daha mutlu girme isteğinin olduğu bir yıl. Yeni yılda hayata bakışımızı değiştiririz. Yeni bir kişilik kazanmaya çalışırız. Bunu da en kolay giyim şeklimizi değiştirerek yaparız. Peki merak ediyoruz;  2013 kış kadın giyimde bu sene bayanları hangi tarzlar bekliyor.

Derinin hakim olduğu bir kışa giriyoruz. Deri parçalı pantolon, deri pardesüler, deri etekler…Kısacası her yerde deri görebiliriz. Bu size kendinizi daha dişi hissettirecek. Aynı zamanda dolabımızda kırmızı tonlarını da sıklıkla göreceğiz. Kırmızının cazibesi kaban, kazak ve elbise modellerinde kendini hissettirecek. Deri ve kırmızı ile dişiliğimizi konuşturup; aynı zamanda beyaz sade gömlek ve ya tuniklerle de saflığı ve temizliği ilan edeceğiz. Bu iki birbirine zıt tarzlar bizi dengeleyecek ve 2013 kış modasına damgamızı vurmamızı sağlayacak. Zımba aksesuarlar bu sene de karşımıza bolca çıkan ürünlerden. Zımbalı üstler ve çantalardan mutlaka temin etmeliyiz bayanlar…

Bizler size dolabınızı dizmekte yardımcı olmak için tüm Defacto ekibi olarak durmadan çalışıyoruz. Birbirinden güzel Defacto kıyafetleri ile şıklığınızı konuşturun ve kendinizden söz ettirin istiyoruz. Peki sizin için hazırladığımız kombinlere bakmaya ne dersiniz? Hadi o zaman 2013 kışına Defacto ile hazırlanın, modayı takip edenlerden değil modayı başlatanlardan olun!