23 Nisan Miniklerinize Kutlu Olsun!

21.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yılın rengarenk bayramı geldi! Çocuklar diledikleri gibi yaşayabilsin, çocukluklarının tadını çıkarabilsin ve tüm dünyaya barış getirsin diye 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya hazır mısınız? Minikleriniz neşe içinde arkadaşlarıyla oynarken onların parıltısını keyifle izleyeceksiniz. Peki onlara pırıl pırıl onlar kadar güzel 23 Nisan kıyafetlerinden hediye etmek ister misiniz? Çocuğunuz için 23 Nisan’da giyebileceği sevimli takımlar yaptık. Gelin inceleyelim.Rengarenk Olmak İlk Kural!

Bu bayram çocuklarınızın! Onların kalpleri gibi sevgi dolu, rengarenk üstler tercih edin. Çiçek desenleriyle dolu bluz ile kızınızı çok mutlu edebilirsiniz. Oğlunuz da baskılı t-shirt için sizi iki yanağınızdan kocaman öpecek! :)


Bırakın Denim Pantolonları Kirlensin!

Onlar arkadaşlarıyla özgürce koşup oynarken üstleri de biraz kirlenecek tabii. Olsun, hiç önemli değil. Onların mutluluğu paha biçilemez. Rahat DeFacto çocuk denim pantolonları 23 Nisan için doğru bir tercih olacak.

Minik Detayları Eksik Etmeyin!

Kız çocuklarının çanta ve cüzdan merakını çok iyi biliyoruz. Onlar için renk renk cüzdanlar ürettik. Favori baykuş armalı sarı cüzdan kızınız için harika bir seçim. Oğlunuza da renk renk desen desen çoraplar seçin. Malum, top oynarken çok ihtiyacı oluyor. :)

DeFacto 23 Nisan kıyafetleri koleksiyonuyla onlara rengarenk bir gün armağan edebilirsiniz. Miniğinizle online mağazamızı ziyaret edebilir ya da en yakın şubemize gelip keşfe çıkabilirsiniz!

En son yazılar