Yeni Sezonun Aksesuar Trendleri

21.09.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Uzunca bir süredir hepimiz merakla, yeni sezon trendlerini,renklerini,hangi parçaların öne çıkacağını merak ediyoruz.Ceketler,kazaklar,etekler derken,kıyafetlerle ilgili epey bilgi edindik. Peki kıyafetlerin olmazsa olmazları, bütünleyicileri,renklendiren unsurları olan aksesuarlar hakkında fikrimiz var mı? Yeni sezonda rengi ve modeli ile hangi aksesuarlar öne çıkacak, sonbahar gardıroplarının demirbaşı olacak çok merak ediyoruz. Kombinine uygun çanta,şal,takı modellerini DeFacto’nun Yeni Sezon Koleksiyonunda inceledik. Birbirinden stil sahibi ve şık aksesuarlarla yeni sezonda sen de kendinden söz ettirmek için,gelsene!


Şallar
Şallar sonbaharın,sonbahar parçalarının olmazsa olmazlarındandır. Elbiselerle,kazaklarla,ceketlerle ne ile kombinlersen kombinle stiline stil katacak bir parça. Kalp desenlive karışık desenli şal modelleri ile kombinine hareket ve stil katabilirsin!

Takılar
Birbirinden şık ve göz alıcı takı modelleri yeni sezonda da kalbini fethedecek. Yüzüklerle, küpelerle ve kolyelerle kombinlerine canlılık katacaksın. Etnik desenlere sahip kolye ve yüzük modelleri tam sonbaharlık değil mi sence de?

Çantalar
Dakikalarca uğraştın kombinini tamamladın, takılar ve makyaj da tamam. Ama kombin bir türlü tam görünmüyor değil mi? Çünkü çok önemli bir parçası eksik,çanta! Yeni sezonda en stil sahibi çanta modellerini senin için derledik.

DeFacto Yeni Sezon Koleksiyonundan aksesuar trendlerini mercek altına aldık. En öne çıkan ve stil sahibi çanta modelleri stiline ilham olacak. İncelesene!

En son yazılar