Cool Stilini Sokağa Taşıma Zamanı

15.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

“Rahat ol ama cool görün” mottosunda bir stiliniz varsa, her daim rahatına düşkün ama şık ve cool görünmek konusunda iddialıysan, bir jean bir gömlekle bile stilimi konuştururum diyorsan DeFacto’nun koleksiyonları tam senlik. Tarz olmayı seviyor ama uğraşmaya vakit bulamıyorsan, DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin birkaç parça seni hiç uğraşmadan cool ve tarz görünümün zirvesine taşıyacak. Haydi şimdi keşfetme zamanı!


Buz mavi yakasız gömlek, lacivert spor kol saati ve bej keten ayakkabının uyumu muhteşem değil mi? Renkleri ve dokuları güzel bir uyum içinde ve hiç uğraşmadan böyle bir cool kombin oluşturman çok kolay. Hemen denemelisin!

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Çiçek desenli elbiseler bahar sezonunun en trend ve öne çıkan parçalarından bir tanesi. Genelde daha feminen kombinlerde kullanılan çiçek desenli elbise, beyaz bir sırt çantası ve sandaletle adeta farklı bir havaya bürünmüş. Artık sen de çiçek desenli elbiselerinle farklı kombinler yaratabilirsin!
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Sen de farklı ve cool kombinler oluşturmak, farklı parçalar kullanmak istiyorsan DeFacto da ürün yelpazesi oldukça geniş. Gelsene!

En son yazılar