İç Sesine Kulak Ver

23.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Kadınlar giyimlerine ve alışverişe oldukça düşkündür, bunu bilmeyenimiz yok. Genelde dış görünüş olarak tarzımızı belirlesek de, iç giyim de oldukça önemli bir yere sahip. Üstelik iç giyimde artık günlük ve özel kıyafetlerimizle birlikte stilimizin bir parçası. Yakası dekolteli parçaların içinden görünen, geometrik şekilli askılar iç giyim stilinin de oldukça önemli olduğunu gösteriyor. DeFacto nun yeni “İç Giyim” koleksiyonu birçok seçenek sunuyor. İddianı iç giyimde de sürdürmek istiyorsan, hemen incelesene!

Dekolteden Gözüken Askılarla Tüm Gözler Sende
Giydiğin kıyafetin dekoltesinden görünen askılar oldukça seksi ve feminen bir görüntü sergiliyor. Sezonun yeni trendlerinden olan bu askılar artık kıyafetleri başka bir boyuta taşıyor. Yaptığın kombinde iddialı olmak, stil sahibi gözükmek istiyorsan , bu parçalar tam sana göre!

Hem İddialı, Hem Romantik
Senenin trendlerinden bir diğeri de dantelli üstler. Dantelin modası hiç geçmiyor, biz de dantelli parçaları çok seviyoruz. Bu dantelli üstler, jean şortlarla, pantolonlarla, bir ceketin ya da gömleğin içinde kullanarak kombinlemek hem çok romantik, hem de çok cool duruyor. Denemeye ne dersin?

Spor Yaparken Bile Stil Sahibi
Artık spor yaparken bile kimse sıradan bir şort, t-shirtle sokağa çıkmıyor. Oldukça tarz taytlar- atletler adeta yeni bir moda akımı oluşturdu. Bu parçalarla sen de spor yaparken bile stil sahibi olunabileceğini göster!

Tüm bu parçalara Defacto’nun iç giyim koleksiyonundan ulaşabilir, kendi stilini oluşturabilirsin. İncelemek için; DeFacto Gelsene!!

En son yazılar