NBA Stili Artık Sokaklarda

23.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Erkeklerin vazgeçilmezi, rahat ve spor giyime merakı artık rahatlıktan öte bir stil olma yolunda. Özellikle NBA tarzını yansıtan bol t-shirtler, şortlar, büyük kepli şapkalar, NBA logosu ile tasarlanmış parçalarla sokaklarda da sevdiğin tarzı yansıtma zamanı. DeFacto nun NBA koleksiyonu sana basketbol severler için oldukça ilham verecek parçalarla dolu.Hem Rahatlık Hem Stil
Arkadaşlarınla basket oynamaya giderken, ya da herhangi bir spor salonuna giderken bile giyebileceğin,rahat ve tarzını yansıtan birleşimler yapabilirsin. Mesela bu uzun, bol atlat ve bol şort tam sana göre!

Sıkı Bir NBA Takipçisiysen
Sıkı bir NBA takipçisiysen ve fanatiği olduğun takımlar varsa bu takım logolu ve baskılı t-shirtler tam senlik. Girdiğin her ortamda spor sevgini tarzına da yansıttığını herkese göster. Spor giyinirken bile stil sahibi görüneceğin bu parçalarla sokağa çıkmak çok keyifli olacak.

NBA Sihri
Arkadaşlarınla gideceğin, izleyeceğin spor müsabakalarında giyebileceğin, tarafını belli edeceğin bu parçalarla hem NBA ruhunu yaşayacak, hem de herkes stiline hayran kalacak. Bir klasik haline gelen NBA stilini sen de üzerinde taşımak istiyorsan, bu koleksiyon sana ilham verecek!

NBA stilini birçok parça ile yakalayabileceğin, hem istediğin rahatlığı hem stilini bir arada oluşturabileceğin bu kolesiyona DeFacto online mağazadan ulaşabilirsin!

En son yazılar