Yeni Trend Pop Marine

23.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yazın en trend ve vazgeçilmez parçaları DeFacto Pop Marine bir araya geliyor. Hem neşeli, hem hareketli cıvıl cıvıl, rahat ve stil sahibi bu parçalarla herkes senden bahsedecek. Çok uğraşmadan, sade parçalarla nasıl stil sahibi olunacağını göstermenin tam zamanı! Senenin modası baskılı, logolu, parçalarla sen de şıklığı yakala!


Bütün Trendler Bir Arada
Senenin bütün trendlerini bir araya getiren Pop Marine koleksiyonu çizgili, baskılı, pileli birçok parçayı bir araya getiriyor. Bize de güzel kombinler yaratmak kalıyor. Üzerinde bir çok renkte ve şekilde baskı bulunan bu t-shirt ile boyfriend denim oldukça stil sahibi!

Denim Elbise Zamanı
Denim elbiseler içerisine giyeceğin çizgili, renkli , fırfırlı bir t-shirt ve altına giyeceğin sandalet ya da spor ayakkabı ile muhteşem bir kombin oluşturuyor. Hem spor hem şık görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sen de denesene!

Çizgilerle Stilini Konuştur
Çizgili rahat ve bol kesimli bu pantolon, oldukça stil sahibi. Üzerine giyeceğin basic bir t-shirtle bile seni oldukça tarz ve şık gösterecek. Ters köşe yapmak için ise altına topuklu bir sandalet giyebilir, farkını ortaya koyabilirsin!

Sen de tarzını sezonun en trend parçaları ile belirlemek ve yaz boyu sokaklara renk katmak istiyorsan, Pop Marine koleksiyonunu DeFacto dan inceleyebilirsin!

En son yazılar