Hangi Fenomen Stili Seni Yansıtıyor?

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Son senelerde modayla ilgili trendleri instagram fenomenlerinden öğrenir olduk. En çok hangi model çantalar kullanılır? Trend ayakkabılar neler? Jean kombini nasıl yapılır? gibi soruları moda dergilerine alternatif olarak instagram fenomenleriyle takip ediyoruz! Sayfalar dolusu moda dergisi karıştırmak her zaman ilgini çekmiyorsa, ilham veren fenomen stillerini mercek altına aldık. En çok takip edilen ve stilleri ile göz dolduran fenomen stillerini sen de DeFacto koleksiyonları ile kendine uyarlayabilir, aldığın ilhamla yen bir stil yaratabilirsin. Hadi başlayalım!

Chiara Ferragni
Moda konusundaki başarısının yanı sıra güzel fiziği ve yüzü ile diğer fenomenlerden bir adım önde! Hatırı sayılır bir takipçi sayısına sahip ve hangi kombini yapsa beğeni rekorları kırıyor. Genelde modern ve feminen parçaları bir arada kullanmayı seven Ferragni’nin stilini sen de DeFacto ürünleri ile gerçekleştir.

Olivia Palermo
Zamansız parçaları ve modası geçmeyen trendleri stiline büyük bir başarı ile uyarlayan Olivia Palermo büyük bir takipçi kitlesine sahip. “Renkleri ve tarzları karıştırmaktan korkmayın” mottosu ile stilini oluşturan Palermo’nun stilini takip edenler burada mı?

Sincerely Jules
Rahat ama şık parçalar seçerek stilini şekillendiren Sincerely Jules, stilini paylaşarak kendi takipçi kitlesini oluşturanlardan.Yırtık jean ve zarif stilettoları, basic parçalarla romantik dantel detaylarını bir araya getirerek cool bir görünüm yakalıyor. Sen de bu stilden ilham alıyorsan, ipuçlarını kullanmalısın!

Takip ettiğin, ilham aldığın fenomenlerin stillerini kendine uyarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. DeFacto Koleksiyonlarının en güzel ve trend parçaları ile sen de fenomenler kadar göz alıcı bir stil oluşturabilirsin!

En son yazılar