Yazdan Sonbahara Geçiş Kombinleri

23.08.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.
Yaz aylarının sonuna geldik, önümüz sonbahar. Sonbaharda belirsiz hava şartları dolayısıyla iki arada bir derede kaldığımız zamanlar olabiliyor. Yazlık gardırobu kaldırıp yerine bir anda kışlık parçaları koymak da mümkün değil. Peki bu durumda ne yapmalı? Çok basit! Yazdan sonbahara geçişi kolaylaştıracak yazlık ve baharlık parçalarla yeni bir stil ortaya çıkarmak daha yaratıcı olabilir. Sizin için mercek altına aldık, yazdan sonbahara geçişte en etkili kombin önerilerini,DeFacto koleksiyonlarıyla birleştirdik. Göz atalım mı?

Hırkalar
Hırka, aklınıza gelebilecek bir çok yazlık parçayla kullanılabilir. Özellikle elbise üstlerine, basic t-shirt- jean kombinlerine oldukça yakışıyor. Belirsiz hava şartlarında yazlık kombininin üzerine geçirebileceğin ince hırkayla günü kurtarabilirsin!

Ceketler
Serin ve yağmurlu havalarda şık olmanın en çabasız yollarından biri ceket kullanmaktır.Kombinin nasıl olursa olsun, ani hava değişimlerine tedbir olarak yanında bulundurduğun ceket ya da yağmurluk hem kombinini hem seni kurtaracak!

Şallar
Ara mevsimlerin en kullanışlı ve şık aksesuarlarından olan şallar,sonbaharda kombinlerinizin kurtarıcısı olacak! Elbiseleri ve yakası açık bluzları sonbahara adapte etmek için şallardan yardım alabilir ve cool bir sonbahar şıklığı yakalayabilirsin!

Altın sarısı renklerin ve romantizmin mevsimi sonbahar geldi çattı. En şık ve kurtarıcı sonbahar kombinlerini yazlık parçalarla harmanla ve stilini etkili bir noktaya taşı. DeFacto koleksiyonlarından seçeceğin parçalarla sonbaharda en şık sen ol!

En son yazılar