2017 Yaz Modası İçin 6 Yeni Parça

24.03.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Sıcakların geri dönmesini dört gözle bekliyorsun değil mi? Biz de! Bu kadar kış yeter diyoruz ve kabanlara veda etmek istiyoruz. Güneş Mart ayıyla birlikte unuttuğumuz sıcaklıkları bize geri getirirken yeni sezon yaz modası için yeni koleksiyonlar da gelmeye başladı. DeFacto’nun yeni koleksiyonu Edgeland yaz modasını takip etmek için ideal tercih. Senin için kombinlerinde kullanabileceğin 6 yeni parçayı seçtik.Bluzların Hafif Dokunuşu

Kazaklar kaldırıldığına göre dolabında en yeni bluz ve body modellerine açacağın kocaman yerler açıldı! Önümüzdeki yaz boyunca sezon trendi çizgileri kombinlerinde kullanman gerektiğini unutma. Fularlar ve aksesuarlarla zenginleştirebileceğin pembe trend bluza da dolabında yer vermelisin.


Farklı Denim Seçenekleri

Jean pantolondan başka ne seçeneğim var diye düşünüyorsan senin için güzel haberlerimiz var. Yaz aylarının sıcacık havasına senin için en uygun seçenekler denim etekler ve salopetler! Eteklerini trend çizgili bodylerle keyifle kombinleyebilirsin. Salopetlerinin sevimliliğini pembe üstlerle arttırabilirsin.

Yaz Stilinin Yıldızları

2017 yaz modasında trend güneş gözlüklerinin en şıklarını Edgeland koleksiyonunda bulacaksın. Leopar desenli cool güneş gözlüğünü pudra cüzdanınla kullanmanı öneriyoruz. Bu aksesuarlar, her kombininin vazgeçilmez detayları olacak.

Sezonun trendlerini DeFacto koleksiyonlarıyla takip etmeye devam et. Biz, stil önerileri ve hit parçalarla sana fikirler sunmaya hazırız!

En son yazılar