2017 İlkbahar Yaz Trendleri

23.01.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Yeniz sezon kapıda! İndirimler başlamışken yeni sezon DeFacto’da sizlere sunuldu bile! Sezon trendinin öncüsü olmak için cool parçalarla dolu Modern Marine karşınızda! Rahat kalıplı giyim parçaları, feminen renkleri ve cool duruşuyla Modern Marine kalbinizi kazanacak. Birlikte incelemeye ne dersiniz?
ilkbahar yaz renkleri

Açık, Soft Tonlar

Pembe ve mavi dolaplarınızda sıkça bulundurduğunuz renkler arasında. Modern Marine pembenin feminenliğini ve mavinin coolluğunu soft bir tonda buluşturuyor. 2017'nin en moda renkleri açık pembe ve mavinin etkisini gömlek ve tshirt modellerinde yer yer çizgiler yerler düz tonlarda göreceksiniz. Pembe gömleklerinizi açık mavi jeanlerinizle kombinlemenizi öneririz.

bayan çizgili gömlek
bayan renkli body

Sırt Çantalarına Trend Yorum

Sırt çantaları bu sezon da kadınların kurtarıcı parçaları arasında. Eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyabildiğiniz sırt çantalarında sezon trendi püskül detaylarına yer veriyoruz. Pembe kombinleriniz için pembe desenli taba sırt çantaları ve mavi kombinleriniz için yıldız detaylı beyaz sırt çantalarıyla cool bir görünüm yakalayacaksınız!
2017 kadın sırt çantası
bayan sırt çantası

Hafif Adımlar

Kış sezonundan yavaş yavaş ayrılırken adımlarınız da hafifleyecek. Cool bot ve çizme modellerinin yerini cool sneakerlar alıyor. Modern Marine sneaker modellerinde soft renklerin etkisini görmeye devam ediyoruz. Pembe gömleğinizi jean ve pembe sneakerlarla ve mavi tshirtünüzü beyaz jean ve beyaz sneaker modelleriyle tamamlamanızı öneririz.
günlük pembe ayakkabı
beyaz kalın taban ayakkabı

Yeni sezonu DeFacto’yla takip edin! Modern Marine'le yapacağınız soft tercihler sizi sezonun cool kadınları arasına taşıyacak. Online mağazamızdan Modern Marine’i ve tüm yeni sezon kıyafetleri keşfetmeye hazır mısınız?

En son yazılar