Spor Yapmak İsteyeceğin Favori Kombinler

23.05.2017 Tarihinde DeFacto tarafından yayınlanmıştır.

Spor hayatımızın bir parçası. Bazılarının gerçekten severek yaptığı , bazılarımız için ise mecburiyetten yapılan bir eylem. Sebebi her ne olursa olsun, spor yapmak için spor salonuna gittiğimizde, koşmak için bir sahil kenarında ya da çimlerde yoga yaparken stilimizden ödün vermiyoruz. Sporcu kimliğimizi stilimizle tamamlayıp, bütün özgüvenimizle arz-ı endam ediyoruz😊 Sen de spor yapaken bile tarzından ödün vermek istemiyorsan, DeFacto nun spor giyim koleksiyonuna hemen göz atmalısın!


Arkadaşlarınla basket maçı organize ettin, ya da maç izlemeye gideceksin, belki de canın sadece sokağa sporcu kimliğinle çıkmak istedi. Sebebi ne olursa olsun yapman gereken tek şey, DeFacto’nun spor giyim koleksiyonunu incelemek! NBA temalı kombin , spor ayakkabı ve çorap konsepti sence de çok stil sahibi değil mi?

asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Sahilde bir koşudan ya da yogadan sonra kıyafet değiştirmek için acele etmene hiç gerek yok . Çünkü spor yaptığın kıyafetlerle sokakta da oldukça rahat edebilirsin. Defacto Spor Giyim Koleksiyonundan tayt, sweat, sırt çantası ve spor ayakkabı kombini seni havalı ve yeteri kadar sportif gösterecek. Sana düşen de güzel günün keyfini çıkarmak!
asimetrik erkek kazak
erkek kırçıllı bere
siyah erkek kemer

Günü rahat ve sportif geçirmek, aynı zamanda da tarzını yansıtmak istiyorsan DeFacto ya bir tık kadar uzaksın. Gelsene!

En son yazılar